10.06.2024 | Prva liga Telemach
Gurlica in Kerin nista več člana Brava

Jakov Gurlica in Luka Kerin v prihajajoči sezoni ne bosta člana Brava. Prvi se vrača v zagrebški Dinamo, drugemu je potekla pogodba z ljubljanskim prvoligašem.

Dvajsetletni Gurlica, ki se najbolje znajde v zadnji vrsti, je dres Brava nosil v minuli sezoni, na 22 prvoligaških pa je zbral 1645 minut in se enkrat vpisal med strelce.

Pet let starejši Kerin se je Bravu pridružil v sezoni 2021/22, po vmesnih težavah s poškodbo pa se od Šiške poslavlja z 38 tekmami, 1462 odigranimi minutami in dvema zadetkoma.

Tekst: PDo

• 18.06.2024 | Prva liga Telemach
    Arnol še dve leti na klopi Brava
    Aleš Arnol je pred sezono, v kateri bo Bravo prvič nastopil v evropskih tekmovanjih, podaljšal pogodbo s klubom. Ljubljanskega prvoligaša bo po sklenitvi novega dogovora vodil do leta 2026.
  • 15.06.2024 | Prva liga Telemach
    Jovan iz Aluminija k Bravu
    Gašper Jovan se iz Kidričevega seli v Ljubljano. Bočni branilec je postal novi član Brava, s katerim je podpisal pogodbo do konca sezone 2025/26 z možnostjo podaljšanja za dodatno leto.
  • 12.06.2024 | Prva liga Telemach
    Od Brava se je poslovila še četverica
    Pri Bravu so pred novo sezono potrdili še štiri odhode. Jan Gorenc se je po izteku posoje vrnil v belgijski Eupen, Tihomir Maksimović pa v Olimpijo. Gal Puconja bo v prihodnje branil barve Triglava, Rok Maher pa Šiško zapušča kot prosti nogometaš.
  • 19.05.2024 | Prva liga Telemach
    Zmaga Brava na mestnem derbiju
    Nogometaši Olimpije so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu Kostelu z 0:1 (0:0).
  • 16.05.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Vroče bo tudi na mestnem derbiju: svojo računico imajo tako Bežigrajčani kot Šiškarji.
  • 12.05.2024 | Prva liga Telemach
    Bravo do točke v zaključku tekme
    Nogometaši Brava Kostela in Mure so se v 35. krogu Prve lige Telemach razšli brez zmagovalca 1:1 (0:0).
  • 10.05.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Mura
    Boj za četrto mesto bo novo poglavje dobil v Spodnji Šiški, kjer se bo Bravo pomeril z Muro.
  • 04.05.2024 | Prva liga Telemach
    Brez zmagovalca med Aluminijem in Bravom
    Nogometaši Aluminija in Brava so se v 34. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
  • 03.05.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Bravo
    Majski spored, ki prinaša še zadnje tri kroge v letošnji sezoni Prve lige Telemach, se odpira v Kidričevem. V šumi se bosta udarila Aluminij in Bravo.